З ювілеєм Новини кафедри

Щиро вітаємо
Вислоуха Сергія Петровича
з ювілеєм!

Вітаємо з днем народження чудового викладача, колегу та вірного товариша. Сергій Петрович — ЛЮДИНА ВЕЛИКОГО покликання і доброї душі. Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди ювілею! Нехай життя наповнюється з кожним днем світлом і надією, щастям та любов’ю, успіхом і чудесами. Бажаємо фізичних і моральних сил, безсумнівної поваги і душевної радості!
Ваша працелюбність, мудрість, рішучість та вольовитість, але в той же час відкритість та людяність є прикладом для багатьох. Від усієї душі на довгі-довгі роки бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму та вдячних послідовників!
Хай Ваше життя буде сповнене подальших перемог і здійснених мрій.
Висловлюємо щиру вдячність за Вашу самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і  добро, яке повсякчас Ви даруєте студентам та колегам по роботі.
Хай доля дарує Вам многіїї літа та приносить удачу у всьому!

З глибокою повагою,
колектив кафедри Виробництва приладів