Пішов з життя видатний викладач НОВИНИ

На 87-гому році життя пішов з життя  видатний викладач Національного технічного університету України КПІ ім. Ігоря Сікорського Румбешта Валентин Олександрович.

Факультет приладобудування та кафедра виробництва приладів КПІ ім.Ігоря Сікорського з глибоким сумом та скорботою сповіщають, що 17.08.2017 у віці 86 років перестало битися серце талановитого і чуйного педагога, блискучого вченого,  мудрого наставника молоді, надійного й перевіреного товариша, котрий упродовж всієї своєї плідної трудової і науково-педагогічної діяльності був серцем Національного технічного університету Україні КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Протягом 50-річної трудової діяльності в Київській політехніці Валентин Оленксандрович працював на різних науково-педагогічних посадах: викладача, завідувача кафедри, заступника декана, декана факультету, професора кафедри виробництва приладів – та був людиною високої культури, широкого світогляду та ерудиції. 1993 року він отримав учене звання професора, 1994-го став доктором технічних наук.

Тривалий час (1975-2006) Румбешта Валентин Олександрович обіймав посаду вченого секретаря університету, на якій багато зробив для організ
ації роботи Вченої ради, сприяв відпрацюванню системи атестації науково-педагогічних кадрів та вдосконаленню діяльності спеціалізованих вчених рад.

Його досягнення на науково-педагогічній ниві були відзначені присвоєнням почесних звань – «Заслужений працівник освіти України» (1998) та «Заслужений професор НТУУ «КПІ» (2002).

Валентин Олександрович для багатьох знайомих і друзів уособлювала високу шляхетність і порядність, відданість справі й нестримний дух наукового пошуку. Він був мудрим і чуйним наставником для  молодих науковців, відкритим і чесним у відстоюванні наукової істини.

Колектив кафедри виробництва приладів  поділяють скорботу і висловлюють глибоке співчуття родині та близьким нашого вірного й незабутнього товариша – професора Румбешти Валентина Олександровича – з приводу його кончини.

Світла пам’ять про Валентина Олександровича назавжди залишиться в наших серцях!

Викладачі та співробітники кафедри виробництва приладів
КПІ ім. Ігоря Сікорського

Попрощатися із покійним можна буде у п’ятницю, 18 серпня, у холі  1-го корпусу НТУУ КПІ ім.Ігоря Сікорського, енергокрило  о 13:00