Наші студенти провели Свої закрити Змагання з Атлетичного Багатоборства НОВИНИ

Фізична підготовка, наряду із навчанням, є невід’ємною складовою виховання молоді та формування міцного колективу!
Тож наші студенти не зволікають та навіть самостійно створюють змагання, щоб показати – бути сильним фізично це круто!
Наразі в Україні існує програма фізкультурної підготовки, спрямована на виховання молоді, під назвою Військово-Прикладне Семибор’я, головний організаційний комітет якого знаходиться у Харкові. Однак, держава проводить ці змагання лише серед юнаків допризовного віку, які ще навчаються у школі.
Саме тому наші студенти (Приладобудівний факультет КПІ ім. Ігоря Сікорського, Кафедра виробництва приладів ПБФ КПІ ім.Ігоря Сікорського): Богдан Верес (Організатор та учасник), Олександр Куликівський (Учасник та Переможець перших змагань) та Панкратов Евгений (Помічник по технічній частині зйомок з дрона власного виробництва) провели Свої закрити Змагання з Атлетичного Багатоборства на стадіоні «Спартак», місто Київ.
Дисципліни, що були включені у змагання:
– біг на 100 м;
– силовий комплекс: Підтягування + Віджимання;
– метання спортивної гранати вагою 700 г;
– смуга перешкод.
Пишаємося нашими спортсменами, вітаємо переможців та сподіваємося на продовження цієї ініціативи у зимовий період!